Kollégáink

Pedagógusok

Név

Szak

Bognár László (főigazgató) magyar-történelem
Csalódi Éva (igazgató) tanító-pedagógia
Jakabosné Molnár Zsuzsanna (igazgatóhelyettes) tanító-testnevelés
andragógus tanár
Arató Zoltán testnevelés, úszás
Baranyainé Kiss Zsuzsanna (1.a osztályfőnök) tanító-testnevelés
Benkovicsné Szabó Ildikó (6.a osztályfőnök) matematika-ének-zene
Bíró Adrienn (3.a osztályfőnök) tanító-történelem
Biróné Erhardt Mária (7. b osztályfőnök) magyar-történelem
Borsó Judit tanító-rajz
Bózsa Bernadett (8.a osztályfőnök) tanító-angol
Dávid Szilvia tanító-népművelés
Dervárné Lapicz Erika (5.b osztályfőnök) magyar-történelem
Domonkos Imre földrajz-rajz-turizmus
Domonkosné Gász Andrea matematika-fizika-informatika
Gogolákné Kiskőrösi Zsuzsanna (6.b osztályfőnök) orosz-testnevelés
Gomborné Bírócsák Anna orosz-történelem-angol
Hartungné Somlai Eszter biológia
Hámosné Kiss Andrea (8.b osztályfőnök) földrajz-testnevelés-gyógytestnevelés
Hideg Hajnalka tanító-ének
Horváthné Ferenczi Györgyi tanító
Ivánné Berecz Ildikó (4.a osztályfőnök) tanító-könyvtár
andragógus tanár
Juháné Nemes Katalin (2.b osztályfőnök) tanító-könyvtár-testnevelés
Kellényi Kálmánné történelem-orosz-angol
Keresztes Roxána (2.a osztályfőnök) tanító testnevelés-gyógytestnevelés
Kollárné Novák Ágnes tanár-német
Kuruczné Fenyvesi Judit tanító-óvónő-pedagógia
Lőrinczné Mohácsi Beatrix (7.a osztályfőnök) magyar-német-orosz
Ludmann-né Kutas Éva tanító-népművelés-technika
Mázikné Héjas Eszter tanító, tanár-népművelés-angol
Nagy Tímea (5.a osztályfőnök) matematika-kémia
Némethné Kisgadó Judit (4.b osztályfőnök) tanító
Regőcziné Ábrahám Éva ének-pedagógia
Richterné Kellényi Edit (1. b osztályfőnök) tanító-pedagógia-testnevelés
Rudolfné Kővári Judit (3.b osztályfőnök) tanító-népművelés
Szenti Judit könyvtár – német
Dr. Tóthné Gábor Gabriella matematika-technika
Városi László testnevelés-úszás

 

 

 

Technikai dolgozók

Szőke-Győri Evelin

iskolatitkár
Albert Katalin gazdasági ügyintéző
Csondor Attila rendszergazda
Könnyűné Novák Zsuzsanna portás
Sumoniné Járó Mária portás
Tóth Gáborné takarítónő
Rövid Attila karbantartó
Lucza József

udvaros

 

Uszodai dolgozók

Dobokai Zoltán úszómester