Kollégáink

Pedagógusok

Csalódi Éva (igazgató) tanító-pedagógia
Jakabosné Molnár Zsuzsanna (igazgatóhelyettes) tanító-testnevelés
andragógus tanár
Dervárné Lapicz Erika (igazgatóhelyettes, 8.b osztályfőnök) magyar-történelem
Arató Zoltán testnevelés, úszás
Baranyainé Kiss Zsuzsanna (4.a osztályfőnök) tanító-testnevelés
Benkovicsné Szabó Ildikó (5.a osztályfőnök) matematika-ének-zene
Biróné Erhardt Mária (6.b osztályfőnök) magyar-történelem
Borsó Judit (3.b osztályfőnök) tanító-rajz
Bolvári Katalin tanító
Dávid Szilvia tanító-népművelés
Domonkos Imre földrajz-rajz-turizmus
Domonkosné Gász Andrea matematika-fizika-informatika
Fülöp Attila tanító
Forgács Beatrix tanító
Gogolákné Kiskőrösi Zsuzsanna (5.b osztályfőnök) orosz-testnevelés
Gomborné Bírócsák Anna orosz-történelem-angol
Hámosné Kiss Andrea (7.b osztályfőnök) földrajz-testnevelés-gyógytestnevelés
Ivánné Berecz Ildikó (3.a osztályfőnök) tanító-könyvtár
andragógus tanár
Juháné Nemes Katalin (1.b osztályfőnök) tanító-könyvtár-testnevelés
Keresztes Roxána (1.a osztályfőnök) tanító testnevelés-gyógytestnevelés
Kollárné Novák Ágnes (6.a osztályfőnök) tanár-német
Kovács-Orosz Lívia tanár-angol
Kuruczné Fenyvesi Judit tanító-óvónő-pedagógia
Kutas Zsófia biológia-technika
Lőrinczné Mohácsi Beatrix magyar-német-orosz
Mázikné Héjas Eszter (7.a osztályfőnök) tanító, tanár-népművelés-angol
Molnár Huba Eszter tanító
Nagy Tímea (8.a osztályfőnök) matematika-kémia
Némethné Kisgadó Judit tanító
Regőcziné Ábrahám Éva ének-pedagógia
Richterné Kellényi Edit (4. b osztályfőnök) tanító-pedagógia-testnevelés
Rudolfné Kővári Judit (2.b osztályfőnök) tanító-népművelés
Szenti Judit könyvtár – német
Szuhovszky Zsolt tanító
Dr. Tóthné Gábor Gabriella matematika-technika
Városi László testnevelés-úszás

 

 

 

Technikai dolgozók

Szőke-Győri Evelin iskolatitkár
Fidrus Beáta gazdasági ügyintéző
Csondor Attila rendszergazda
Tóth Gáborné portás
 Vargáné Tóth Erika portás
Horváth Tímea takarítónő
Rövid Attila karbantartó

 

Uszodai dolgozók

Dobokay Zoltán úszómester